OFERTA


Oferujemy oprawę muzyczno-konferansjerską wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i tanecznych, takich jak: wesela, rocznice ślubu, urodziny, a także bale sylwestrowe, bale karnawałowych, Andrzejki, dancingi, bankiety itp. Nasz repertuar możemy swobodnie dopasować pod typ imprezy, na której gramy. W tym względzie otwarci jesteśmy na propozycje oraz sugestie naszych klientów. Zawsze staramy się robić jak najkrótsze przerwy w graniu, wypełniając je cichą i nastrojową muzyką w tle.


Dysponujemy nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym o dużej mocy oraz oświetleniem ledowym i laserowym, dzieki czemu możemy występować praktycznie w każdych warunkach, zarówno na dużych i małych salach, jak i w plenerze


Oferujemy również tzw „obgrywki” podczas błogosławieństwa w domu Pary Młodej oraz tradycyjne wywodziny przy akompaniamencie instrumentów na żywo (akordeon, gitara, instrumenty perkusyjne).


WESELE


Ceremonię weselną rozpoczynamy od uroczystego powitania Pary Młodej i gości skocznymi dźwiękami marszów weselnych. Następnie składamy najlepsze życzenia, wznosimy huczny toast, po którym szczęśliwie roztrzaskują się kieliszki Nowożeńców w drobny mak , a my wspólnie z gośćmi wyśpiewujemy „Sto lat”!


Kiedy nadejdzie moment pierwszego tańca, zapraszamy na parkiet Młodą Parę, przygrywając wybrany wcześniej utwór, którym rozpoczyna się zabawa weselna do białego rana. Pierwszy taniec to jeden z najpiękniejszych momentów całego wesela, dlatego staramy się uczynić go wyjątkowym i niezapomnianym.


Aby każdy gość był zadowolony i znalazł coś dla siebie, wykonujemy hity z różnych lat. Podczas zabawy nie zabraknie przebojów disco, rockowych hitów, a także biesiadnych przyśpiewek i tradycyjnych walczyków. Nie jednego wyciągniemy na parkiet przy skocznych rytmach wiązanek góralskich i włoskich przebojów. Nasz repertuar jest bardzo bogaty, dlatego możemy grać na poprawinach bez powtarzania piosenek z dnia poprzedniego. Na życzenie Pary Młodej i gości organizujemy również weselne karaoke przy stołach z akompaniamentem akordeonu.


Gdy na sali pojawia się tort weselny, Para młoda ma za zadanie pokroić pierwsze kawałki i poczęstować siebie nawzajem, a następnie rodziców oraz gości. Zazwyczaj potem następuje podziękowanie rodzicom, podczas których wykonujemy znany utwór „Mam cudownych rodziców”.


Oczepiny wedle tradycji zaczynamy o północy. Dokładnie o tej godzinie Panna Młoda symbolicznie przechodzi ze stanu panieńskiego w zamężny i na tę okazję przygotowaliśmy wiele zabaw oczepinowych.


Żeby nie zamęczyć gości w tańcu, przygotowaliśmy szereg różnych zabaw i konkursów weselnych, które prowadzi nasz wodzirej. Uchylając rąbka tajemnicy, przytoczymy kilka z nich: mogą być to wyścigi drużyn Pani Młodej i Pana Młodego w różnych konkurencjach, poszukiwanie męża i żony, tańce z balonami i krzesłami, tradycyjne kaczuszki i pociąg. Do Pary Młodej posyłamy paczkę niespodziankę, przy której nie brak śmiechu na sali, a w środku zaskakującego prezentu. Organizujemy także zabawy dla dzieci oraz konkursy dla odważnych i śmiałków. Na wygranych czekają zaskakujące nagrody :).


Wesele z nami nigdy nie kończy się zbyt wcześnie, zawsze gramy tak długo, jak długo bawią się weselnicy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zaangażowaniem.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy powierzyli nam oprawę swojego wesela oraz serdecznie polecamy się wszystkim Państwu!